MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 9111304
nr 911 1304
Matsalsgrupp
Björk, Rokokostil, Bord+ 6 stolar+ karmstolar, 2 ilägg, längd: 130, djup: 107, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:34:56
2.600 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.400 kr
3.600 kr
4.200 kr
3.800 kr
4.600 kr
4.600 kr
4.800 kr
5.200 kr
5.200 kr
5.400 kr
5.800 kr
6.000 kr
6.200 kr
6.400 kr
6.800 kr
7.000 kr
ledande budet*